МЕНЮ САЙТУ

Категорії розділу
Мої статті [42]

ОФІЦІЙНІ САЙТИ


ДРУЗІ САЙТУ


Будинок для дітей
та юнацтваСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

Співпраця на засадах партнерства

Відповідно до плану роботи з батьками наприкінці січня у ясельній та молодшій групах відбулися групові батьківські збори.

Тематика зборів ясельної групи – «Розвиток дитини та її здоров’я» є досить актуальною та необхідною для батьків діток даної вікової категорії. Вихователі Ткачук Н.В. та Палаженко Ю.О. ознайомили присутніх з особливостями психофізичного розвитку дітей раннього віку, звернули увагу на період адаптації дітей до умов дошкільної установи, дотримання режиму дня та організацію правильного збалансованого харчування малят.

«У кожної родини свої традиції»… Ця проблема розглянута на зборах батьків молодшої групи. Вихователь Воловик К.В. розкрила сутність поняття «авторитет батьків» та переконала їх у тому, що це є однією з необхідних умов правильного виховання дітей. Катерина Василівна провела консультацію щодо ролі сімї в навчанні та вихованні малечі. Наостанок, батькам було запропоновано взяти участь в інтерактивній грі «Чарівний мішечок», під час якої вони розв’язували ситуативні педагогічні задачі, за допомогою «СОНЕЧКА» розповідали, як лагідно звертаються до своїх діточок вдома.

Категорія: Мої статті | Додав: tanya (06.02.2018)
Переглядів: 47 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар