МЕНЮ САЙТУ

Категорії розділу
Мої статті [52]

ОФІЦІЙНІ САЙТИ


ДРУЗІ САЙТУ
Будинок для дітей
та юнацтваСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Статті » Мої статті

"До школи з багатим багажем знань"

Традиційно так склалося, що ДНЗ «Веселка» тісно співпрацює з Липоводолинською СШ І-ІІІ ст.. Між закладами освіти щороку укладаються угоди про співпрацю, плануються спільні заходи щодо організаційно-педагогічної роботи з проблеми готовності дітей до навчання в школі з метою забезпечення наступності і перспективності освітнього процесу, соціокультурної адаптації дітей старшого дошкільного віку до умов навчання в початковій школі та їх всебічного гармонійного розвитку.

Щороку у вересні – жовтні бажаними гостями у перших класах є вихователі дитячого садка, які відвідують уроки своїх випускників, а квітень-травень – це період, коли вчителі майбутніх першокласників відвідують дитячий садочок, вивчають своїх майбутніх вихованців. Тому знайомство наших вихованців відбувається заздалегіть до того, як вони стають школярами. Цікаві розповіді вихователів та наших колишніх випускників про школу, екскурсії до класних кімнат та бесіди з учителями викликають у дітей бажання йти до школи, цікавість, відкидають страх і вселяють впевненість у своїх силах.

Так, 27 квітня до дитсадка завітали вчителі наших майбутніх першокласників. При перегляді заняття «Подорож Дідуся Грамотія» Юлія Анатолівна та Ірина Андріївна уважно стежили за роботою дітей, за їх умінням міркувати, логічно мислити, рахувати, вирішувати задачі, робити звуковий аналіз, узагальнювати, доводити свою думку складати цікаві розповіді про нашу рідну країну, місто, за вихованням у них товариськості, готовності поділитися, поступитися, прийти на допомогу.

Ми, педагоги ДНЗ «Веселка» готуємо своїх вихованців до шкільного життя, дотримуючись принципу наступності та взаємоузгодженості в роботі двох ланок освіти.

Під час зустрічі з учителями школи ми обговорювали цікаві та актуальні питання щодо вивчення і обміну навчальних технологій, що використовують педагоги ясел-садка і школи, про забезпечення умов для адаптації дитини до шкільного життя, активізації та розвитку необхідних якостей особистості та стійкого і впевненого бажання вчитися.

 

Категорія: Мої статті | Додав: tanya (14.05.2017)
Переглядів: 234 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Вхід на сайт

Пошук

Календар