МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Дошкільнята «Веселки» готові йти до школи

Забезпечення наступності і перспективності між дошкільною та шкільною ланками освіти в умовах сучасних реалій є дуже важливою складовою педагогічної діяльності. Педагоги дошкільної ланки прагнуть зберегти самоцінність дошкільного дитинства і сформувати особистісні якості дітей, які є основою успішного шкільного навчання. Школа ж, як наступник дошкільної освіти, починає не з «нуля», а продовжує розвивати потенціал дітей, розкритий ще у дошкільному віці. Це дає змогу визначити освіту як єдину систему на всіх етапах навчання.

В Липоводолинському ДНЗ «Веселка» здійснюється систематична робота на виконання комплексних заходів, спрямованих на організацію  спільних дій вихователів та вчителів початкової ланки місцевої школи для налагодження тісної співпраці та узгодження педагогічних зусиль з метою якісної підготовки  старших дошкільників до навчання в школі.

Однією з дієвих традиційних форм роботи в даному напрямку є щорічне запрошення вчителів на перегляд показових занять за участі випускників дитсадка - майбутніх першокласників. Так, і цього року, наприкінці квітня,  до  «Веселки» завітали Деуленко Л.І. та Гавриленко В.В., - вчителі, котрі набиратимуть діток до першого класу в наступному навчальному році. Їх привітно зустрічали радісні дітлахи, адже довго чекали цього знайомства і дуже хотіли показати все, що вміють, чого навчилися за роки перебування в дитсадку, і з яким багажем знань готові вирушати до школи.

Вихователі Солоненко Л.М. та Близнюк Г.Ф. запросили малечу до цікавої подорожі разом з улюбленим казковим персонажем Колобком. На їх шляху зустрічалися  зайчик та вовчик, ведмедик та лисичка, які пропонували різноманітні завдання: діти відгадували загадки, рахували, розв’язували нескладні задачі, робили звуковий аналіз пропонованих слів, складали коротенькі описові розповіді і т.д.

Протягом заняття  вчителі уважно стежили за роботою дітей, їх умінням міркувати, логічно мислити, узагальнювати, доводити свою думку; з задоволенням  підключилися до розгляду дитячих малюнків, надали їм гарну оцінку та всіх похвалили.

Ось так, в доброзичливій, теплій атмосфері пройшло знайомство вчителів з їх майбутніми учнями.

Крім того, педагоги мали можливість  поспілкуватися, обговорити підходи в організації навчально - виховного процесу дитсадка та школи, обмінятися своїми професійними здобутками, творчим знахідками.  

Така тісна співпраця  дозволяє вчителям краще вивчити рівень розвитку дітей – майбутніх першокласників, а вихователям – зрозуміти вимоги, які ставить школа перед дітьми, що йдуть до 1 класу. Адже професійне кредо наших колективів:  «Краще радитись перед діями, ніж потім роздумувати над ними».

ЕКСКУРСІЯ

вихованців «Веселки» до РБДЮ

(жовтень 2015 р.)

Участь у спільному засіданні педагогічної ради з проблеми:

"Формування позитивного іміджу навчального закладу"

(лютий 2015 р.)

Презентація Липоводолинського ДНЗ "Веселка"

Вхід на сайт

Пошук

Календар