МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Шановні батьки!

Доводимо до вашого відома,

що Липоводолинський ЗДО «Веселка»

розпочинає своє функціонування 

з 3 серпня 2020 року в умовах адаптивного карантину.

До уваги!

Правила роботи дитсадків під час карантину

****

Як організувати роботу дитячих садків на період адаптивного карантину –

Головний державний санітарний лікар надав рекомендації.

****

Тимчасові рекомендації щодо організації протиепідемічних заходів у закладах дошкільної освіти на період карантину у зв'язку з поширенням корона вірусної хвороби (COVID-19)

Просимо Вас відповідально віднестись до заходів, які дозволять безпечно організувати роботу дитсадка!!!

1. Враховуючи рекомендації та забезпеченість закладу кадрами, відповідно до наказу Липоводолинського ЗДО "Веселка" від 20.07.2020 № 24 – ОД «Про відновлення роботи ЗДО в умовах адаптивного карантину» протягом серпня  функціонуватимуть 3 вікові групи – молодша, середня та старша.

2. З першого дня відкриття, відповідно до особливостей роботи та режиму закладу впродовж адаптивного карантину, обмежувальних і протиепідемічних заходів  кількість дітей у відповідній віковій групі не повинна перебільшувати нормативну наповнюваність (за рішенням адміністрації ЗДО, рекомендаціями відділу освіти, молоді та спорту Липоводолинської селищної ради та СЕС кількість дітей у групах становитиме 10 чол.)

3. Вхід до закладу батькам суворо заборонений, вхід на територію закладу обмежено з 8.30 до 16.00.

4. Прийом дітей буде проводиться на території закладу тільки на центральному вході з вимірюванням температури тіла дитини безконтактним термометром. О 8.30 год. ранку вхід на територію закладу буде закрито.

5. Батьки повинні дотримуватись дистанції, бути у респіраторі або в захисній масці, так щоб були покриті ніс та рот.

6. Діти, у яких температура тіла вище 37.2 до закладу не приймаються. У випадку виявлення у дитини протягом дня температури понад 37,2 С та будь-які інші симптоми гострих респіраторних захворювань, вона негайно направлятиметься до ізолятору, який знаходиться в медичному кабінеті закладу.

7. Діти молодшої групи заходитимуть в заклад через окремий вхід, який розташований біля групи, решта дітей, - середня та старша групи заходитимуть до закладу через центральний вхід.

8. Усі групи дотримуватимуться гнучкого режиму дня, заняття та ігрова діяльність дітей проводитимуться у встановлений за  розкладом час.

9. З метою дотримання групової ізоляції денні та вечірні прогулянки організовуватимуться за адаптивним графіком.

10. В кожній групі буде організовано харчування, з дотриманням мінімізації одночасного харчування кількості дітей за одним столом для дотримання необхідної дистанції.

11. Передача дітей наприкінці дня буде здійснюватися з 16.00 за графіком  на дитячих майданчиках груп.

12. Батьки вихованців несуть ПЕРСОНАЛЬНУ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЬ  за правдивість інформації про стан здоров'я дитини.

13. Зарахування та прийняття новоприбулих дітей до закладу   протягом серпня здійснюватися не буде.

На жаль, багато хто сприймає ці заходи легковажно та нехтує встановленими протиепідемічними правилами та способами індивідуального захисту. Ситуація вкрай серйозна, не ставте під загрозу своє здоров’я, здоров’я дітей та працівників закладу.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар