МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА – САДОК) «ВЕСЕЛКА»

НАКАЗ

28. 11. 2016 № 80 - ОД

Про підсумки проведення
моніторингового дослідження

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14. 12. 2011року № 1283 «Порядок проведення моніторингу якості освіти» та наказу Липоводолинського дошкільного навчального закладу № 69-ОД від 29.09. 2016 року «Про організацію та проведення моніторингового дослідження» проведено роботу щодо відстеження динаміки особистих досягнень дітей старшого дошкільного віку в період з 29. 09 по 18.11. 2016 року. Дане експертне оцінювання здійснювалося за кваліметричною моделлю ефективності організації та здійснення навчально-виховного процесу в групі старшого дошкільного віку. Згідно отриманих даних

НАКАЗУЮ:

 1. Вихователям дітей старшого дошкільного віку Ткачук Н.В., Близнюк Г.Ф. та практичному психологу Рисенко Т.М.

1.1. Для розвитку пізнавальної активності дітей необхідно більше ставити проблемних запитань, завдань, ситуацій, виділяти більше часу для обмірковування відповідей.

 1. Підвищити ефективність співпраці з батьками щодо мовленнєвого розвитку дошкільників: систематичного читання книжок, обговорення ілюстрацій, дотримання культури мовлення і мовного етикету.
 2. Продовжувати роботу над розвитком пасивного і активного словника дітей, збагачувати його синонімами, порівняннями, епітетами.
 3. Посилити контроль за фізичним розвитком дітей. З настанням теплої весняної погоди та у літній період підвищити рухову активність, впроваджувати дозований біг, удосконалювати проведення спортивних ігор.

1.5. Вихователям дітей старшого дошкільного віку надавати перевагу індивідуальним формам роботи з дітьми, які мають низький рівень розвитку та внести корективи у щоденний план роботи, аби приділити належну увагу тим компетенціям, які у дітей недостатньо сформовані.

 1. Інструктору з фізичного виховання Шутько В.М. розробити комплекси вправ для дітей, які мають недостатню рухову активність.

3. Контроль за виконанням даного наказу залишаю за собою.

 

     Завідувачка дошкільним навчальним закладом Т.В. Шматко

 

        

ЛИПОВОДОЛИНСЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛИПОВОДОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

СУМСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

ЛИПОВОДОЛИНСЬКИЙ ДОШКІЛЬНИЙ НАВЧАЛЬНИЙ ЗАКЛАД

(ЯСЛА – САДОК) «ВЕСЕЛКА»

 

НАКАЗ

10. 09. 2018  № 51 - ОД

 

Про організацію та проведення
моніторингового дослідження

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 14. 12. 2011року № 1283 «Порядок проведення моніторингу якості освіти», плану роботи дошкільного навчального заклад на 2018-20109 навчальний рік по проведенню моніторингових досліджень, а також з метою відстеження динаміки особистісних досягнень дітей старшого дошкільного віку групи «Соняшник»

 

НАКАЗУЮ:

 1. Затвердити План проведення моніторингового дослідження (дод.1).
 2. Провести з 24. 09. 2018 р. по 05.11. 2018 року експертне оцінювання особистісних досягнень дітей старшого дошкільного віку групи «Соняшник» за кваліметричною моделлю .
 3. До 19. 11. 2018 року підготувати аналітичний звіт за результатами моніторингового дослідження.
 4. Покласти на осіб, відповідальних за проведення заходів згідно із затвердженим планом, персональну відповідальність за проведення цих заходів.
 5. Ознайомити зі змістом цього наказу осіб, відповідальних за проведення заходів згідно із затвердженим планом.
 6. Контроль за виконанням цього наказу залишаю за собою.

Завідувач Т.В. Шматко

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар