МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Матеріально – технічне забезпечення Липоводолинського ЗДО «Веселка» станом на 01.01.2021 року

Матеріально - технічна база закладу

Матеріально-технічна база - необхідна умова функціонування дошкільного навчального закладу і реалізації цільової програми розвитку. Подальше вдосконалення матеріально-технічного забезпечення дитячого садка сучасним навчальним і спортивним обладнанням, інформаційно-технічними засобами дає можливість організувати освітні послуги, навчально-виховну діяльність, проводити культурні, спортивно-оздоровчі заходи .

Майном ЗДО, яке визначено Статутом, є матеріально - технічна база дошкільного закладу, що включає будівлю, споруди, земельні ділянки, комунікації, інвентарта обладнання.

Липоводолинський ЗДО (ясла-садок) «Веселка» є комунальною власністю Липоводолинської селищної ради,  Сумської області. Дитсадок розміщений в типовій двоповерховій будівлі загальною площею 1141,5 м2 і зданий в експлуатацію у 1985 р. Проектна потужність дошкільного навчального закладу складає 75 місць. Заклад розрахований на 4 групи. На даний час функціонують 4 групи: 1- ясельна та 3-дошкільні. Кожна група ізольована, має окремі спальні, ігрові кімнати, туалети, роздягальні, роздаткові та підсобні приміщення. Музична та фізкультурна зали відсутні. Для зберігання овочів обладнане овочесховище.

Територія закладу має естетичний вигляд, достатньо озеленена, повністю огороджена по всьому периметру. Кожна група має окремий майданчик з тіньовими навісами та зеленими насадженнями. Майданчики для дітей раннього та молодшого віку ізольовані.

Обладнання на ігрових та спортивному майданчику підтримуються у задовільному, безпечному стані, про що свідчать акти обстеження, які підписуються на початку навчального року та один раз на квартал встановленою комісією.

На території закладу є пішохідний перехід для вивчення дітьми правил дорожнього руху.

Для виконання завдань розумового, екологічного, трудового, профорієнтаційного розвитку дошкільнят на території дошкільного закладу створено багато клумб з різними видами насаджень.

Навчально-матеріальне забезпечення відповідає Закону України «Про дошкільну освіту», Закону України «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», затвердженого наказом МОН від 11.09.02 №509, типовому переліку обов'язкового обладнання навчально-наочних посібників та іграшок в дошкільних навчальних закладах», СанПіН №3231-85 влаштування і утримання дитячих дошкільних закладів.

В групових приміщеннях створені необхідні умови для якісної організації життєдіяльності дітей. Групи затишні, забезпечені на 89% твердим та м'яким інвентарем, відповідають санітарно-гігієнічним нормам та сучасним вимогам щодо естетичного оформлення та облаштування. У групах є технічні засоби навчання, сучасне розвивальне та ігрове обладнання. До послуг дітей - цікаві навчально-розвивальні посібники та іграшки, які розміщені в ігрових осередках і створюють умови для розвитку творчої та пізнавальної активності дошкільників, сприяють всебічному розвитку вихованців і відповідають вимогам програми та БКДО.

Медичний кабінет утримується в належному стані на 85 % відповідає вимогам щодо його оформлення та укомплектування. Наявний ізолятор, який облаштовано відповідно до Державних санітарних норм та правил «Влаштування, обладнання утримання дошкільних навчальних закладів та організації життєдіяльності дітей» (наказ МОЗУ від 09.08. 2013 року № 1370/23902. Наявність медикаментів відповідає переліку надання першої медичної допомоги.

У закладі є необхідна кількість інвентарю, який промаркований та використовується за призначенням. Він постійно поповнюється та оновлюється.

Харчоблок забезпечений необхідним кухонним посудом, технологічним та холодильним обладнанням на 80%.

Будівля знаходиться у належному стані і відповідає санітарно-гігієнічним нормам. Щороку проводиться поточний ремонт усіх приміщень, ревізія вентиляційних та каналізаційних систем. У 2018 році оновлено лічильник теплопостачання.

У кожній групі є окремі куточки для зберігання столового посуду. Адміністрацією ЗДО, за підтримки коштів селищної ради, оновлено посудомийні зони та встановленно електробойлери у кожній віковій групі.

В групових приміщеннях створені необхідні умови щодо належної організації життєдіяльності дітей. Обладнаний методичний кабінет, облаштовано місце для роботи музичного керівника, заступника завідувача з господарства, діловода, інструктора з фізичної культури.

Оскільки, окремого приміщення для музичної та фізкультурної зали не передбачено, то свята та розваги проводяться в пристосованій груповій кімнаті. Для їх проведення є сучасні технічні засоби навчання: музичний центр, магнітофон, дитячі музичні інструменти, мультимедійний проектор, необхідний спортивний інвентар. Наявні атрибути для рухливих ігор в центрах рухової активності.

Для задоволення потреб художньо-естетичного напрямку освітньої діяльності придбані різні види театру: ляльковий, пальчиковий, тіньовий, настільний.

Педагоги мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: 2 комп'ютера та 2 ноутбуки, з підключенням до інтернет мережі Wi-fi, 1 магнітофон, телевізор, 2 принтера зі сканерами.

Матеріально-технічне забезпечення освітньої діяльності дошкільного навчального закладу на достатньому рівні. Фінансово-господарська діяльність ЗДО здійснюється відповідно до законодавчих та інших нормативно-правових актів на основі кошторису, який складається і затверджується відповідно до законодавства. Джерелами фінансування дошкільного навчального закладу є кошти: місцевого бюджету, у розмірі передбаченому нормативами фінансування, спонсорські внески фізичних та юридичних осіб. Бюджетні кошти та спонсорські надходження використовуються за призначенням.

Навчально-матеріальна база оновлюється поступово. За 2018 рік Липоводолинською селищною радою виділялися кошти на: придбання медикаментів,миючих засобів, канцтоварів, придбано 2 ноутбуки з принтером та мультимедійний комплект, проведено поточні ремонти кабінетів, коридорів та території ДНЗ у закладі, закуплена мотокоса, проведений ремонт опалювальної системи у підвальному приміщенні, облаштований пандус, замінені вхідні двері до дошкільного закладу. Сума коштів становить 124 тис.800 грн.

В перспективних планах Липоводолинського ЗДО "Веселка"подальше оновлення сучасного технологічного ( пральна машина, морозильна камера) обладнання, промивка опалювальної системи групових приміщень, оновлення огорожі для ігрових майданчиків на території ЗДО.

 

Вхід на сайт

Пошук

Календар