МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

  
Становлення та розвиток 
Липоводолинського ЗДО "Веселка"   
        
   Будинок цей двоповерховий 
   На розі вулиць двох, 
   Та не простий він,- загадковий 
  Дитячий сміх навкруг. 
   А назва в нього просто диво- 
  ВЕСЕЛКА" дзвінкогомінлива. 
  ВЕСЕЛКА" наша чарівна, 
  Сіяє барвами всіма, 
  Всі колорити перейма. 
  Ті барви всіх дітей чарують, 
  Вони щодень сюди прямують. 
  І зустрічають тут щоранок 
  Русявих, білих і смаглянок 
  Привітні, милі, з чуйним серцем 
  Повні добра в очах - озерцях, 
  Люди щирі і надійні - 
  Вихователі сумлінні. 
 
    
    Символічний декор стін закладу
        Відлік життя людини починається з дня народження, а плин самостійного життя бере початок із тієї миті, коли безпорадного малюка тримають дбайливі виховательські руки, що з часом стають такими ж рідними, як і материнські. Дитячий садок – це  перша пристань життєвої ріки, перші успіхи і перемоги, образи і прикрощі...
         Двадцять сім років перед маленькими Липоводолинцями відкриті двері "Веселки"  в чудову країну казок, ігор та знань, де вони отримують такі потрібні їм вміння спілкуватися і любити, жити і перемагати, де про садок говорять, як про затишний і гостинний дім, де живе любов, доброта і чуйність, де педагоги – мудрі та чуйні,аура світла і чиста.
         Першим дитячим садком був маленький будиночок  у провулку Лікарняному,що в райцентрі. Але він не повністю задовольняв потреби малюків, бо не міг прийняти всіх бажаючих його відвідувати. Місцева влада пішла на зустріч малечі і тому,неподалік, звільнилося більше приміщення для дошкільного закладу. Дане приміщення було  перебудоване і пристосоване під дитсадок.
         З 1975 року розпочав свою роботу дитсадок під своєю старою назвою "Пролісок". І це вже був ясла-садок, до якого приймали дітей з одного року. У зв'язку з тим, що відбувалася забудова нового житлового  мікрорайону, кількість дітей збільшилася, тому було прийняте рішення побудувати нове типове приміщення. І вже за короткий час, поряд зі старим приміщенням, яке розташоване в мальовничому куточку селища, поблизу лісу, була збудована нова будівля дитячого закладу,яка розрахована на 75 вихованців. З 1 березня 1985 року новий дошкільний заклад, де функціонувало 4 вікові групи, відчинив свої двері для дітей. Змінилася і сама назва закладу,педагогічним колективом садочка прийнято рішення назвати його "Веселкою". В новобудову завезли нові меблі, іграшки, фізкультурно-спортивний інвентар - всього було вдосталь!Належним чином облаштовано та впорядковано і територію садочка, де розміщено дитячі ігрові майданчики для кожної вікової групи, великі стаціонарні тіньові навіси.
        Дитсадочок швидкими темпами розвивався, попит на його відвідування збільшувався, адже зростав і контингент самих дітей селища.Приміщення нового садочка обмежувало прийняття дітей всіх бажаючих батьків. Тому, в зв'язку з цим, використовувалося і старе приміщення, в якому функціонувала п'ята група.
          Першою господинею закладу була Близнюк Надія Анатоліївна, яка поспіль 35 років очолювала дитсадок . З 2009 року керівником закладу призначено Шматко Тамару Василівну.
                                                                                                                                                                                                      
Близнюк Надія Анатоліївна -   Шматко Тамара Василівна - 
перша завідувачка ДНЗ "Веселка"         теперішній керівник ДНЗ "Веселка"
        
Сьогодні в садочку функціонує 4 вікові групи: ясельна, молодша, середня та старша, кількісний склад дитячого колективу становить - 85 вихованців.
        Невелика площа закладу, приємне оточення, дружний колектив співробітників - це друга домівка дитини,її велика родина. Тому всі  малята тут майже  безболісно адаптуються до нового оточення, нових вимог, невимушено навчаються та спілкуються, розвиваються як особистості.
         В дитсадку створено необхідні умови для розвитку, навчання та виховання дітей: затишні, естетично оформлені групи,  меблі та декорації, гарне предметно-розвивальне середовище, дидактичні матеріали, що дібрані згідно вимог Програми розвитку дитини дошкільного віку "Я у світі". 
        На належному рівні організована лікувально-профілактична та оздоровча робота, в практиці роботи використовуються нові форми і методи оздоровлення дітей. Велика увага приділяється організації харчування дошкільнят. В садочку організовано 3-х разове харчування, яке містить весь набір рекомендованих продуктів. 
        Основні завдання, які ставить перед собою колектив, - це зміцнення здоров'я дітей та встановлення партнерських стосунків із батьками, формування національно-свідомої особистості, виховання поваги та інтересу до культурних надбань українського народу.
       Орієнтуючись на потреби сьогодення, побажання батьків, індивідуальні здібності дітей, використовуючи культурно-освітнє оточення, педагогічний колектив віднаходить нові форми роботи з вихованцями, використовуються перевірені практикою власні надбання та інноваційні  освітні технології. Організація навчально-виховного процесу в дошкільному закладі підпорядкована принципу природовідповідності та цілеспрямованості - всю роботу з дітьми треба починати треба з раннього дитинства, з того періоду, коли закладаються основні їх моральні якості, коли їх серце  відкрите для добра, коли вони вчаться шанувати, любити і берегти людські цінності.
       Доля кожного малюка залежить від того, хто його виховує, хто є першим наставником, педагогом. Тому наш колектив розуміє, що кожна дитина як особистість потребує особливої уваги, теплоти, професійної турботи. Весело живуть малюки у нашому закладі. Щоранку їх зустрічають дбайливі педагоги, протягом дня дітлахи мають змогу не лише навчатися, а й розважатися, відпочивати. Багато цікавих свят, лялькових вистав готують вихователі разом зі своїми вихованцями. Діти тут ліплять, малюють, виготовляють аплікації, орігамі, розгадують кросворди, головоломки, граються,фантазують, створюють власний світ... 
     Атмосфера дитячого закладу пройнята турботою дорослих про малечу, любов'ю та довірою. Тут бачать кожну дитину не як одну з багатьох таких самих, а як неповторну особистість. Педагогічний колектив складають представники різних поколінь, різних педагогічних закладів, поглядів, життєвих доль, та об'єднує усіх нас єдине - любов до дитини.
    Головне наше досягнення - дитячий сміх, що не змовкає протягом багатьох десятиліть! Ми змогли виховати у своїх стінах представників різних професій. Та пишаємось насправді не цим, а тим, що плекаємо просто хороших людей, здатних прийти на допомогу, які стали дбайливими батьками і справжніми громадянами рідної країни.
Фотомиті нашої історії
  
 
        
 
Вхід на сайт

Пошук

Календар