МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
  
 

Гурткова робота в дошкільному закладі є популярною формою організації життєдіяльності і становить невід’ємну частину освітнього процесу. Вона розглядається як ефективний шлях формування життєво компетентної, творчо спрямованої особистості у контексті своєчасного виявлення інтересів, здібностей і нахилів дітей, розвитку креативності - однієї із базових якостей. 

Кожен малюк прагне до творчості і руху. Вона приносить дітям радість, впевненість у собі, допомагає пізнавати себе і світ навколо. Наш дитячий садок винагороджує це прагнення цікавими заняттями, які допомагають кожній дитині виявити і розкрити свої здібності, дізнатися багато нового, а також швидше розвиватися і рости здоровими. Для цього в дитячому садку організована гурткова робота. Заняття в гуртках дозволяють дитині розкритися, а батькам побачити весь спектр її  справжніх можливостей і сферу майбутніх інтересів. 

Керівники гуртків поставили перед собою мету: створювати умови для самореалізації всіх вихованців, розвивати розумові, творчі, креативні здібності дошкільнят, виявляти обдарованих дітей, сприяти формуванню позитивно – стійких взаємодій в співтворчості дітей, педагогів та батьків.

Метою гурткової роботи є : створення умов для розвитку художньо - естетичних, творчих, комунікативних здібностей дітей, з урахуванням їх вікових особливостей, формування креативної особистості  відповідно до Програми навчання та виховання дітей від 2 до 7 років "Дитина"
Зміст гурткової роботи визначено методичними рекомендаціями складеними на основі досвіду педагогічної діяльності, узгоджені з діючою   Програмою навчання та виховання дитини від 2 до 7 років "Дитина", за якою працює заклад. Робота гуртків відображена в річному плані роботи закладу та обговорена  на педагогічній раді перед початком навчального року. 
 Профіль гурткової роботи  підібрано  з врахуванням матеріального та кадрового забезпечення дошкільного закладу.
Документація керівника гуртка:
- програма гуртка ( методичні рекомендації);
- перспективний і календарний план;
- графік гурткової роботи;
- розклад занять;
- облік проведення гурткових занять;
- список дітей, охоплених гуртковою роботою;
 Виходячи з умов матеріально - технічного забезпечення закладу, його кадрового потенціалу, гуртковою роботою в садочку  охоплені діти старшого дошкільного віку.
Оптимальна наповнюваність гурткової групи становить –  10 -12 осіб. 
Розклад гурткових занять складено  з врахуванням профільного  напрямку для дітей  вікової групи.
Заняття гурткової роботи організовуються таким чином, щоб вони не дублювали ті види діяльності, на яких базувались спеціально організовані заняття в І половину дня.
Тривалість гурткових занять відповідає вікові дітей і не перевищує  загальноприйняті  методичні норми тривалості навчальних занять.
     
     
Вхід на сайт

Пошук

Календар