МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ
ДРУЗІ САЙТУСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

                           
                                     
 
 
 

     

 

                                                                                                             
( з 15.10 по 25.10.2015 р.)
На виконання наказу відділу освіти Липоводолинської РДА  від 04.09.2015 р. № 141 – ОД «Про  проведення  І (районного) етапу обласного фестивалю «Гармонія руху» в дошкільних навчальних закладах у 2015 р.»  в Липоводолинському ДНЗ «Веселка» в період з 15.10 по 25.10.2015 року проведено Всеукраїнський фестиваль «Гармонія руху».
Основними завданнями, які вирішувалися протягом фестивалю є:
- збереження та зміцнення фізичного здоров’я дітей, підвищення їх фізичної  й розумової пра­цездатності;
- виховання у дітей зацікавленості до різних видів рухів, розвиток їх фізичних здібностей;
- проведення різних типів і форм фізкультурних занять з урахуванням вікових вимог дітей щодо рухової активності;
- формування системи валеологічних знань дітей щодо усвідомленого ставлення до свого здоров’я;
- виховання у дітей потреби у здоровому способі життя;
- формування естетичного смаку дітей, їх зацікавленості до результативності  в спільній діяльності під час проведення музичних занять, свят та розваг;
- раціональна організація активного рухового режиму впродовж дня.Для проведення даного тижня було організовано ряд організаційних  заходів, зокрема:
- видано наказ по ДНЗ від 05.10.2015 р. № 47 - ОД «Про організацію та проведення Всеукраїнського фестивалю «Гармонія руху в дошкільному закладі»; розроблено та затверджено Порядок проведення фестивалю«Гармонія руху» в умовах дошкільного закладу;
- організовано оперативну нараду з педагогічними працівниками, де обговорено ряд заходів фізкультурно-оздоровчого, валеологічного, художньо-естетичного напрямку роботи з дітьми;
-  проведено роз’яснювально – консультативну  роботу з педагогічними працівниками щодо організації та проведення зазначених заходів з дітьми в режимі дня.
Масові форми роботи з дошкільниками проводились за складеною Програмою, до якої були включені різноманітні форми роботи з дітьми молодшого та старшого дошкільного віку і батьками.
Всі види запланованих заходів протягом тижня проведені в усіх групах під час повсякденної  діяльності дітей, свят та розваг, фізкультхвилинок, валеохвилинок, валеологічних ігор, на заняттях, в рухливих іграх.Основний акцент, на який спрямував свою роботу педагогічний колектив протягом тижня, поставлено на організацію  фізкультурно-оздоровчого та  художньо – естетичного напрямку роботи. Цікаво проведено комплексні та інтегровані заняття з валеологічної освіти в поєднанні з фрагментами занять фізичного виховання: « Мандрівка у країну Здоров’я», «Ми гартуєм силу й дух», «Про здоров’я треба знати, про здоров’я треба дбати», «Наш організм», «Етикет здоров’я», «Зростаймо сильними, бадьорими та здоровими». 
Для формування та закріплення знань дітей, розширення їх уявлень про власний організм, правила догляду за ним та його загартування проведено бесіди, валеохвилинки, валеологічні ігри: «Найдорожче в світі», «Моє тіло», «Корисне – шкідливе», «Як ми загартовуємося влітку», «Рух – це наше життя». 
На заняттях вихователі широко використовували фізкультхвилинки, які відповідали  віковим особливостям дітей та охоплювали  різні групи м’язів. Для активізації  функцій дихальної та серцево-судинної систем, виконувалися вправи типу потягування та розслаблення м’язів.Протягом тижня педагогічні працівники намагалися максимально активізувати рухову діяльність дітей не тільки шляхом проведення організованих занять з фізичного виховання, а й в різноманітті рухливих ігор, які сприяли розвитку опорно-мязової та рухової  системи дитячого організму. Жваво та захоплено малюки гралися в такі ігри як « Кіт і миші», «Горобчики й автомобілі», «Дій за сигналом», «Зберемо врожай», «Швидше втікай», і т.д.Відповідно до плану роботи музичного керівника  організовано та проведено свята осені в молодшій та середній групах «Осінь – золотокоса чарівниця», «Пригоди  кленового листочка», де діти вправлялися в акторській майстерності та розвивали вміння чітко та якісно виконувати музично-ритмічні  вправи та рухи, з задоволенням брали участь  в музичних рухливих  іграх «Танок листочків», «Ми жваві звірята», «Впізнай за рухами» ( відображення характеру персонажу казки за музичним супроводом). 
Рухова діяльність дітей забезпечувалась і шляхом проведення музичних занять, де вони активно залучалися  до виконання  танцювальних рухів  за характером і темпом мелодії, закріплювали свої вміння  рухатися розкуто, виражати свій емоційний стан, почуття, діставали задоволення  від самовираження в діях під музику. Як результат таких занять – емоційне задоволення дітей, любов до прекрасного, бажання творити.
Відповідно до інструктивно -методичних рекомендацій МОН  Тиждень «Гармонія руху» в дитсадочку завершено фізкультурно - розважальним святом «Тато, мама, я – спортивна сім’я» за участю дітейстаршої групи та їхніх батьків.  Цікаві конкурсні завдання на швидкість, стрибки, метання, перетягування канату заохотили команди до високих результатів, сприяли  створенню позитивного  настрою  всіх учасників.    
Вихователь – методист Липоводолинського ДНЗ «Веселка»   Удовиченко Т.В
Вхід на сайт

Пошук

Календар