МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ


ДРУЗІ САЙТУ
Будинок для дітей
та юнацтваСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

 
 
Метою сайту нашого дитячого садка
є оперативне і об’єктивне інформування громадськості про його діяльність та включення в єдиний освітній інформаційний простір мережі Інтернет
Основним завданням сайту
є інформаційне забезпечення про надання освітньо-виховних послуг учасникам навчально-виховного процесу в дошкільному закладі в електронному вигляді та формування його позитивного іміджу

Інформаційний ресурс Сайту є відкритим та загальнодоступним
Сподіваємось, що наш дитсадочок сподобається всім відвідувачам
 
      У створенні сайту дошкільного закладу  брала участь
творча група досвічених педагогічних працівників
 
С К Л А Д
 творчої групи педагогічних працівників
по створенню та наповненню сайту дошкільного закладу
 1. Відповідальний за створення та наповнення сайту, координатор та адміністратор його роботи – Удовиченко Т.В. – вихователь – методист.
 2. Відповідальні за збір та оформлення необхідної інформації з питань організазації навчально-виховної роботи в ДНЗ, інформації для консультативно – просвітницької роботи з батьками та громадськістю:
- Ткачук Н.В. – вихователь;
- Солоненко Л.М. – вихователь;
- Косюшко К.І. – вихователь, керівник творчої групи вихователів ДНЗ;
- Воловик К.В. – вихователь;
- Бірдус В.І. – вихователь
 3. Відповідальний за збір та оформлення матеріалів роботи психологічної служби ДНЗ – Рисенко Т.М. – практичний психолог.
 4. Відповідальний за збір та оформлення матеріалів з питань організації медичного обслуговування, лікувально-профілактичної роботи та харчування дітей в ДНЗ – Бойко С.С. – старша медична сестра.
 5. Відповідальні за збір та оформлення матеріалів з питань організації навчально – виховного процесу дошкільного закладу з фізичного та музичного виховання дітей:
 - Шутько В.М. – інструктор з фізичного виховання;
- Гордієнко С.І. – музичний керівник.
 
Завдяки згуртованості, творчій співпраці, злагодженим діям ми створили презентацію нашого садочка
 
Відвідувачі  сайту зможуть ознайомитися з усіма аспектами діяльності  дошкільного закладу. Ви дізнаєтеся  про історію створення та розвитку садочка, його матеріально - технічне забезпечення, кадровий склад, символіку, контингент дітей, освітні послуги. Батьки наших вихованців зможуть знайти для себе чимало корисної інформації, професійних порад щодо навчання та виховання дітей.
    
Запрошуємо всіх  до тісної  співпраці!!!
 
 
Вхід на сайт

Пошук

Календар