МЕНЮ САЙТУ

ОФІЦІЙНІ САЙТИ


ДРУЗІ САЙТУ
Будинок для дітей
та юнацтваСтатистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Головна » Гостьова книга [ Додати запис ]

Сторінки: 1
Показано 1-6 з 6 повідомлень
0   Спам
6. Наталія   (04.03.2019 12:20) E-mail
Від батьків старшої групи висловлюємо вдячність колективу дитсадка " Веселка" за турботу, навчання та виховання наших дітей.
Особлива вдячність нашим кваліфікованим вихователям та помічникам за терпіння, ентузіазм, творчість, креативність, індивідуальний підхід до кожної дитини. Діти відвідують садок із задоволенням, вони цілий день під гарним наглядом і в добрих руках.. Це напевно найголовніше! Вони завжди привітні, лагідні, щирі, і, водночас, вимогливі на заняттях, проводять цікаві та змістовні заняття, на яких наші діти пізнають світ, навчаються спілкуванню, відповідальності, чуйності, а також рахувати, читати, малювати, ліпити, тощо. Кожна дитина тут - особистість. Не залишаємося поза увагою і ми - батьки, які постійно є учасниками різних конкурсів, вікторин, вистав, креативних батьківських зборів тощо. Шановна " Веселка" дякуємо Вам за Вашу відданість своїй справі, за відповідальність перед батьківською громадою.

0   Спам
5. Валентина   (05.04.2017 21:40) E-mail
Цікаво перебувати на вашому сайті. Знайшла багато корисних матеріалів та ідей для своєї роботи. З повагою, ваша колега.

0   Спам
4. Юлія   (28.03.2017 17:42) E-mail
Хочу подякувати за гарний, змістовний та зручний у користуванні сайт, - тепер є можливість бути в курсі всіх новин та подій в закладі. Окрема подяка всім педагогічним працівникам дитсадка за турботу про наших дітей! Іноді, навіть дивує те, звідки ж береться стільки невичерпного ентузіазму, творчості та натхнення, щоб ліпити з маленької дитини велику особистість! Бажаю успіхів та нових злетів у вашій нелегкій педагогічній праці!

0   Спам
3. Марина   (23.03.2017 15:02) E-mail
Ні разу не пожалкувала, що моя дитина відвідує саме цей садочок!!!! Коли забираю її, емоції переповнюють спочатку донечку від пережитого дня, а потім і мене, від задоволення. Щодня займаються із дітками вихователі, наповнюють дитячі голівки знаннями про природу, навколишній світ, правила поводження та багато всього іншого. Що тут ще скажеш-заняття цікаві. Колектив дитячого садка чудовий,привітний. Виховання на вищому рівні. Особливо моя дитина взахваті від прогулянок,під час яких вихователі завжди розказують про навколишній світ: про дерева, про жучків, про квіточки( це їй особливо подобається). Я впевнена, що завдяки такому керівницву дитячий садочок буде лише процвітати з року в рік!!!! Здоров"я, щастя і натхнення бажаю всьому колективу та нашим маленьким зірочкам smile

0   Спам
2. Людмила   (22.03.2017 15:59) E-mail
Моя дитина в захопленні від цікавих занять. Вдома розповідає про всі новини із садочка. Кожного дня з великим задоволенням туди поспішаємо. Це велика заслуга вихователів. Дякуємо!

0   Спам
1. Ольга   (20.03.2017 19:42) E-mail
Дитячий садок дуже подобається — працює на повну, — це видно не тільки на сайті, але і в житті. Затишна атмосфера, привітний колектив, — недаремно віддала свою дитину саме в цей заклад.

1-6

Ім`я *:
Email *:
WWW:
Усі смайли
Код *:
Вхід на сайт

Пошук

Календар